Blog:

Bardzo krótka historia o tym, jak PROKURA NSFIZ ucieka z sądu. [ZOBACZ POSTANOWIENIE SĄDU]

Niestandaryzowane Sekurytyzacyjne Fundusze Inwestycyjne Zamknięte to nasze ulubione twory. Bardzo łatwo z nimi wygrać w sądzie. Czasami same z niego uciekają.

Czytaj więcej

Lex Superior – batalii sądowej ciąg dalszy. [PUBLIKUJEMY AKTA SĄDOWE]

Zgodnie z obietnicą wracamy do sprawy pozwów składanych przez Lex Superior. Odpowiadając na liczne prośby, zapytania i niedowierzanie naszych Czytelników publikujemy akta jednej ze spraw.

Czytaj więcej

PROFI CREDIT Polska S.A. miał weksel i nie zawahał się go użyć. Ze skutecznością było już gorzej. [ZOBACZ WYROK Z UZASADNIENIEM]

Swoją sprawę powierzył nam Dłużnik, który znalazł się w podbramkowej sytuacji - otrzymał nakaz zapłaty z weksla na rzecz PROFI CREDIT Polska S.A.

Czytaj więcej

Role się odwróciły! Tym razem to my zwindykowaliśmy ENERGĘ OBRÓT S.A. za… bezpodstawnie pobrane opłaty windykacyjne. [ZOBACZ WYROK Z UZASADNIENIEM]

Jeżeli pod groźbą odcięcia prądu zostaliście zmuszeni przez ENERGĘ OBRÓT S.A. do uiszczenia opłat windykacyjnych, np. z tytułu rzekomych kosztów wezwań do zapłaty, istnieją duże szanse na ich odzyskanie. Nasz Klient je odzyskał.

Czytaj więcej

Wygrywamy z Bankiem PEKAO S.A. Powództwo na 17.142,66 zł oddalone w całości. [ZOBACZ WYROKI Z UZASADNIENIAMI]

Tym razem poległ Bank PEKAO S.A. Walczyliśmy nie tylko z samym bankiem, ale z Sądem I Instancji, który był całkowicie ślepy i głuchy na naszą argumentację. Na szczęście efekt przyniosła apelacja i bank poległ z kretesem.

Czytaj więcej

Lex Superior składa pozwy w sądzie!!!

Stało się. Pseudo kancelaria prawna własności intelektualnej Lex Superior sp. z o.o. z Gdańska szantażująca osoby rzekomo ściągające z internetu treści pornograficzne ruszyła z pozwami. OTRZYMAŁEŚ NAKAZ ZAPŁATY NA RZECZ LEX SUPERIOR? POWIERZ NAM SWOJĄ SPRAWĘ - Z  ŁATWOŚCIĄ Z NIMI WYGRAMY!!! Pamiętaj, sprzeciw od nakazu zapłaty należy wnieść w terminie 14 dni od daty jego otrzymania.

Czytaj więcej

Do której kategorii dłużników należysz?

Odpowiedz na tak postawione pytanie, a my na pewno znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Czytaj więcej

Wygrywamy w sądzie z PKO BP S.A. sprawę o zapłatę 2.952,04 zł. [ZOBACZ WYROK Z UZASADNIENIEM]

Pomimo, iż bank nie przedstawił umowy kredytu - z której rzekomo wynikało zadłużenie - sąd pierwotnie nie miał jakichkolwiek wątpliwości z wydaniem nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym.

Czytaj więcej

Apelujemy o ostrożność!!! Kolejny przypadek osoby objętej egzekucją komorniczą za nieswoje długi.

Pan Robert Borkowski musi spłacać 15 kredytów zaciągniętych na jego dane osobowe przez oszusta. A jak w tym wszystkim odnalazł się e-sąd oraz firma windykacyjna?

Czytaj więcej

Ograniczamy egzekucję z wierzytelności o 50% ! Niemożliwe ? Nie dla nas. Wysokość długu 37.617,34 zł. [ZOBACZ ORZECZENIA KOMORNIKA]

O pomoc poprosił nas dłużnik, którego dosięgnęła egzekucja komornicza. Komornik sądowy dokonał zajęcia całej wierzytelności (umowa zlecenie). Sytuacja wydawała się bez wyjścia, ale udało nam się ograniczyć egzekucję o połowę.

Czytaj więcej
Więcej postów

Masz tylko 14 dni na skuteczną obronę swoich praw w sądzie. ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Pozbądź się długu i odzyskaj spokój. ZASŁUGUJESZ NA TO!

Termin skutecznego wniesienia sprzeciwu od wyroku zaocznego i nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym oraz elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU), zarzutów od nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu nakazowym, a także apelacji od wyroku zwykłego i wydanego w postępowaniu uproszczonym wynosi 14 dni od daty jego doręczenia.

Formularz kontaktowy

Ważna informacja

Przesyłając nam skany / zdjęcia dokumentów do analizy prawnej pamiętaj, aby obejmowały one całe strony, były czytelne i przede wszystkim kompletne. Procesowe znaczenie może mieć nawet pozornie nieistotny dokument. Prosimy również o przesłanie obrazu obydwu stron koperty lub podanie dokładnej daty odbioru przesyłki sądowej.