Wygrywamy w sądzie z PKO BP S.A. sprawę o zapłatę 2.952,04 zł. [ZOBACZ WYROK Z UZASADNIENIEM]

Pomimo, iż bank nie przedstawił umowy kredytu – z której rzekomo wynikało zadłużenie – sąd pierwotnie nie miał jakichkolwiek wątpliwości z wydaniem nakazu zapłaty w postępowaniu nakazowym.

PKO BP S.A. żąda zapłaty nie mając umowy kredytu.

W maju 2016 r. Pan J. otrzymał z sądu nakaz zapłaty na kwotę należności głównej 2.952,04 zł.

POBIERZ W FORMACIE PDF.

Na samym początku nasz Klient postanowił samodzielnie walczyć z bankiem, jednak z czasem doszedł do wniosku, że nasza pomoc będzie konieczna. Efekt – powództwo oddalone w całości.

POBIERZ W FORMACIE PDF.

Sąd nie dał się nabrać na zapewnienia banku jakoby istniała jakaś umowa kredytu. Mam, ale nie pokażę – tak chyba można najlepiej skwitować zachowanie banku. Skoro nie pokażesz umowy, to nie otrzymasz pieniędzy. Ciekawe czy będą apelować … ?

Treść postu nie stanowi opinii ani porady prawnej. Informacje w nim zawarte posiadają wyłącznie walor poglądowy. Prawidłowe stosowanie norm prawnych wymaga odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia.

Potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej ? Napisz na kontakt@nieoddawaj.pl lub wypełnij formularz kontaktowy.

Wszystkie orzeczenia znajdziesz w dziale Orzecznictwo.

Wszystkie posty znajdziesz w dziale Blog.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Masz tylko 14 dni na skuteczną obronę swoich praw w sądzie. ZACZNIJ DZIAŁAĆ! Pozbądź się długu i odzyskaj spokój. ZASŁUGUJESZ NA TO!

Termin skutecznego wniesienia sprzeciwu od wyroku zaocznego i nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym oraz elektronicznym postępowaniu upominawczym (EPU), zarzutów od nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu nakazowym, a także apelacji od wyroku zwykłego i wydanego w postępowaniu uproszczonym wynosi 14 dni od daty jego doręczenia.

Formularz kontaktowy

Ważna informacja

Przesyłając nam skany / zdjęcia dokumentów do analizy prawnej pamiętaj, aby obejmowały one całe strony, były czytelne i przede wszystkim kompletne. Procesowe znaczenie może mieć nawet pozornie nieistotny dokument. Prosimy również o przesłanie obrazu obydwu stron koperty lub podanie dokładnej daty odbioru przesyłki sądowej.